Servis & Montaj

Yazın ve kışın evinizin vazgeçilmezi olan, sizlere en kaliteli iklimlendirme seçeneklerini sunan cihazlarınızı Burak Klima montaj servisi ile hatalı kurulumlardan koruyun. Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde klimanız en güvenilir ve en verimli yere kurulsun. Bu sayede sizlerde maksimum performansın ve kullanım kolaylığının tadını çıkarın.

Hatalı montajın oluşturabileceği arıza durumları ve ekonomik kayıplardan da uzman ekibimiz sayesinde kurtulabilirsiniz. Profesyonellik ve eğitim gerektiren kurulum işlemini lütfen cihazınızı ilk satın aldığınız anda Burak Klima montaj servisleri elemanlarından ücretsiz olarak talep edin.

Daha sonrasında yapacağınız taşınma, cihaz yeri değiştirme gibi ihtiyaçlarınız içinde uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile uzman ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Deneyimli elemanlarımız klimanızın kurulacağı yerin cihaz standartlarına ve ağırlığına uygun olup olmadığına ve sizlerin sağlığı için doğru bir biçimde konumlandırıldığına titizlikle dikkat etmektedir.

Bizler Burak Klima yetkili montaj servisi olarak sizin ve cihazınızın güvenliğini önemsiyoruz, sizlerde önemsiyorsanız çağrı merkezimizden bize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.